LEHEN MAILA:
10, 18.00, LEVANTE 1 SEVILLA 0
10, 22.00, REAL MADRID 1 BARCELONA 3
10, 20.00, BETIS 2 VALENCIA 1
11, 18.00, MALAGA 1 OSASUNA 1
11, 16.00, VILLARREAL 1 REAL SOCIEDAD 1
11, 19.45, ATHLETIC 1 SANTANDER 1
11, 18.00, ZARAGOZA 0 MALLORCA 1
11, 16.00, GETAFE 1 GRANADA 0
11, 12.00, RAYO VALLECANO 1 GIJON 3
11, 21.30, ESPANYOL 4 AT.MADRID 2

LIGUE 1:
10, 19.00, NANCY 2 AJACCIO 2
10, 19.00, RENNES 1 BREST 1
10, 19.00, SAINT ETIENNE 2 CAEN 0
10, 19.00, VALENCIENNES 1 MONTPELLIER 0
10, 19.00, TOLOUSE 2 EVIAN 1
10, 19.00, SOCHAUX 0 PSG 1
10, 21.00, MARSEILLA 0 GIRONDINS 0
11, 17.00, LILLE 2 DIJON 0
11, 17.00, AUXERRE 2 NICE 1
11, 21.00, LORIENT 0 LYON 1

BIGARREN MAILA:
9, 21.00, BARCELONA B 3 ALMERIA 3
10, 18.00, TARRAGONA 0 CORDOBA 0
10, 18.00, ALCOYANO 2 GIRONA 1
10, 18.00, ALCORCON 0 CELTA 0
10, 16.00, SABADELL 0 ELCHE 0
10, 18.00, CORUÑA 3 NUMANCIA 1
10, 18.00, CARTAGENA 0 LASPALMAS 0
10, 18.00, VILLARREAL B 3 XEREZ 1
10, 18.00, HUELVA 1 HUESCA 1
11, 12.00, HERCULES 2 VALLADOLID 2
11, 18.00, GUADALAJARA 2 MURCIA 1

 
FRANTZIAKO KOPA:
10, 18.00, NIORT 3 AVIRON BAYONNAIS 2
11, 15.30, MONT DE MARSAN 0 CLERMONT 0 (penaltietara Clermont sailkatu da)

BIGARREN B MAILA:
10, 17.00, AMOREBIETA 2 ATHLETIC B 1
10, 17.30, ARANDINA 0 SALAMANCA 1
10, 18.00, ALAVES 0 PONFERRADINA 1
10, 16.00, REAL UNION 0 MIRANDES 0
10, 17.00, REAL SOCIEDAD B 0 TORRELAVEGA 2
11, 17.00, EIBAR 1 OSASUNA B 0
11, 17.00, SEGOVIANA 2 UD LOGROÑES 1
11, 17.00, ZAMORA 2 LEMONA 1
11, 17.00, GUIJUELO 1 BURGOS CF 0
11, 17.00, PALENCIA 1 SESTAO 1

ERREJIOETAKO TXAPELKETA (ALAKANTE)
10, 12.15, EUSKADI 0 VALENTZIA 1
11, 10.00, EUSKADI 0 CATALUNYA 4

HIRUGARREN MAILA, 15.MULTZOA:
8, 17.00, OBERENA 2 BURLADES 0
10, 15.30, CORTES 2 AZKOIEN 1
10, 17.00, AOIZ 0 IDOIA 0
10, 16.30, MUTILVERA 2 TXANTREA 0
10, 15.30, IRUÑA 2 LURDES 1
11, 16.00, MURCHANTE 1 PAMPLONA 1
11, 16.30, PEÑA SPORT 1 VALLE DE EGUES 1
11, 16.30, IZARRA 1 SAN JUAN 0
11, 6.00, CIRBONERO 5 ALUVION 1
11, 15.45, TUDELANO 1 HUARTE 1

HIRUGARREN MAILA, 16.MULTZOA:
11, 11.30, SAN MARCIAL 2 AGONCILLO 2
11, 15.30, RIVER EBRO 3 CIUDAD DE ALFARO 0
11, 15.30, BAÑUELOS 0 ARNEDO 1
11, 17.00, OYONESA 0 ANGUIANO 2
11, 17.00, HARO 6 BERCEO 0
11, 16.00, PRADEJON 1 UD LOGROÑES B 4
11, 16.30, NAXARA 0 SD LOGROÑES 1
11, 17.00, VIANES 2 CALAHORRA 3
11, 16.00, ALFARO 4 VAREA 2
11, 17.00, TEDEON 1 CALASANCIO 0

AKITANIAKO KOPA:
10, 14.30, PESSAC 4 MONT DE MARSAN B 3
10, 18.00, GENETS 1 ARCACHON 3
11, 14.30, HAGTEMAU 1 AVIRON BAYONNAIS B 2

AKITANIAKO BIGARREN MAILA:
ATZERATUTAKO PARTIDA. 10, 20.00, BIARRITZ 1 OLORUE 0

GIPUZKOKO OHOREZKO MAILA:
8, 12.00, TRINTXERPE 0 BERIO 3
10, 15.30, HONDARRIBIA 0 ANAITASUNA 2
10, 15.30, BERGARA 1 ALOÑA MENDI 0
10, 16.30, ELGOIBAR B 3 PASAIA 2
10, 15.30, OIARTZUN 4 AURRERA ONDARROA 0
10, 18.30, BEHOBIA 4 ROTETA 0
10, 16.00, UROLA 0 TOLOSA 4
10, 16.30, MONDRAGON 0 REAL UNION 0
11, 16.30, ARETXABALETA 1 BETI GAZTE 2

ARABAKO PREFERENTE:
6, 12.00, CAMPEZO 2 NANCLARES 0
8, 11.30, SAN MARTIN 1 ZARAMAGA 1
10, 16.00, MARIANISTAS 2 AURRERA VITORIA 3
10, 16.00, EL RETORNO 1 LANTARON 2
10, 18.00, LAUDIO B 0 SAN IGNACIO 2
10, 17.00, AMURRIO 6 LAKUA ARRIAGA 2
11, 11.45, ARIZNABARRA 0 SALVATIERRA 7
11, 12.00, LAKUA VITORIA 0 ABETXUKO 0
11, 12.00, CONDADO DE TREBIÑO 1 IRU BAT 4

NAFARROAKO PREFERENTEA, 1. MULTZOA:
3, 15.30, SUBIZA 2 SAN JORGE 0
6, 12.00, ARDOI 1 AVANCE 1
10, 15.30, AMAIA 1 MUTILVERA 2
10, 15.30, GARES 4 VALLE DE EGUES B 1
10, 16.00, LAGUNAK 1 BERIAIN 2
10, 16.30, ARTAJONES 2 BAZTAN 3
11, 15.30, LAGUN ARTEA 2 GAZTE BERRIAK 1
11, 15.30, SAN CRISTOBAL 3 CANTOLAGUA 2

 
ERRIOXAKO PREFERENTEA:
10, 16.00, OYONESA B 0 TITANES DE LA RIOJA 0
10, 18.30, YAGUE 4 SAN LORENZO 1
10, 16.30, NAXARA B 3 ALBERITE 3
10, 15.45, ANGUIANO B 2 EDF LOGROÑO 0
10, 17.00, VIANES B 2 HARO B 2
10, 15.45, CASALARREINA 1 CALAHORRA B 0
11, 16.30, LA CALZADA 1 RAPID 1
11, 16.30, CENICERO 2 VILLEGAS 1
11, 16.00, AUTOL 0 ALDEANO 4

 
BURGOSKO LEHEN MAILA, A MULTZOA:
10, 16.00, REAL BURGOS 2 BURGOS PROMESAS B 2
10, 16.00, PRADOLUENGO 2 ARANDINA B 0
10, 16.00, CEREZO 0 QUINTANAR 1
11, 16.00, AT. BURGALES 1 GAMONAL 0
11, 16.00, RAUDENSE 0 BELORADO 1

 
BURGOSKO DIPUTAZIO LIGA, 4. MULTZOA:
10, 16.00, MODUBAR 2 CARDEÑADIJO 0
10, 16.00, CASTILLO DEL VAL 3 VILLARIEZO 4
16, 16.00, VILLAGONZALO DE PEDERNALES 1 VILLALBILLA DE BURGOS 5
10, 16.00, MAZUELO DE MUÑO 1 TARDAJOS 7

 
BURGOSKO DIPUTAZIO LIGA, 5.MULTZOA:
10, 16.00, IBEAS DE JUARROS 1 ARLANZON 2
10, 16.00, RUBENA 0 SAN ADRIAN DE JUARROS 1
10, 16.00, VILLASUR DE HERREROS 2 SALGUERO 1
10, 16.00, CASTAÑARES 5 QUINTANAPALLA 3

CIUDAD DE BURGOS TORNEOA, 3.MULTZOA:
10, 16.00, BIRRAS 4 BUNIEL 5
10, 16.00, HONTORIA 1 VIRUTAS 2
11, 10.00, YAGUE 2 VILLATORO BURGOS 0
11, 10.00, SANTOLAYA 0 TROMPAS ROVER 2

 
PIRINIOTAKO KOPA:
10, 14.30, CARRES SALIES 1 GENETS B 2
11, 14.30, UZTARITZ LABOURDINS 3 GAN 6

 
GAZTEEN OHOREZKO MAILA, 2.MULTZOA:
11, 17.00, ST CASABLANCA 2 SANTUTXU 1
11, 16.30, ARENAS 1 BARAKALDO 1
11, 11.30, OSASUNA 3 EIBAR 2
11, 12.00, BERCEO 1 LEIOA 0
11, 12.00, REAL SOCIEDAD 1 VALVANERA 0
11, 11.00, ALAVES 1 PAMPLONA 3
11. 11.00, ATHLETIC 3 DURANGO 0
11, 17.00, DANOK BAT 0 TXANTREA 3

GAZTEEN OHOREZKO MAILA, 5. MULTZOA:
10, 16.00, POZUELO 1 DIOCESANO 3
10, 17.00, ZAMORA 3 SAN FERNANDO 2
11, 12.30, MAJADAHONDA 2 BURGOS PROMESAS 1
11, 12.00, LAS ROZAS 1 ADARVE 3
11, 12.00, REAL MADRID 4 NUMANCIA 1
11, 16.00, RAYO VALLLECANO 3 VALLADOLID 2
11, 16.00, LEGANES 0 GETAFE 1
11, 16.00, SALAMANCA 0 AT. MADRID 3

GAZTEEN MAILA NAZIONALA (EAE):
10, 16.00, ARIZNABARRA 1 AURRERA VITORIA 4
10, 17.00, DANOK BAT 5 ZARAUTZ 0
10, 18.00, RETUERTO 1 REAL UNION 1
10, 17.00, GERNIKA 0 SESTAO 1
10, 16.00, ROMO 1 REAL SOCIEDAD B 3
10, 17.30, ANTIGUOKO 3 AMOREBIETA 0
10, 15.45, ATHLETIC B 3 ALAVES B 1
10, 16.30, TOLOSA 0 SANTUTXU 1

GAZTEEN MAILA NAZIONALA (NAFARROA)
10, 15.45, AMIGO 0 OBERENA 1
10, 18.00, BURLADES / ARDOI
10, 15.30, ALUVION 2 CIRBONERO 0
10, 17.30, OSASUNA B 2 LAGUNAK 0
10, 12.15, MUTILVERA 3 IZARRA 2
10, 16.00, TXANTREA B 2 TUDELANO 0
10, 12.00, SAN JAVIER 2 VALLE DE EGUES 1
11, 12.00, SAN JUAN 4 PEÑA SPORT 1

GAZTEEN MAILA NAZIONALA (GAZTELA LEON):
10, 15.45, NUMNACIA B 3 PONFERRADINA 1
10, 16.00, BURGOS CF 3 DIOCESANOS 0
10, 15.45, VALLADOLID B 0 VICTORIA 3
10, 16.00, LEONESA 1 NAVEGA 0
11, 12.00, LA AMISTAD 1 UD BURGOS 1
11, 12.00, BETIS VALLADOLID 6 SALAMANCA B 2
11, 12.00, SANTA MARTA 4 PEÑA 1
11, 16.00, QUINTANAR 3 SUR 1

GAZTEEN MAILA NAZIONALA (ERRIOXA):
10, 16.00, HARO 1 BERCEO B 1
10, 16.00, SAN MILLAN 2 COMILLAS 3
10, 16.30, ARNEDO / RIVER EBRO
10, 16.00, BALSAMAISO 5 NAJERA 0
10, 16.00, CALASANCIO 1 VILLEGAS 4
10, 16.00, AUTOL 1 UD LOGROÑES 4
10, 15.30, EFM LOGROÑO 2 LOGROÑO TATU 4
11, 11.30, CALAHORRA 4 ALFARO 0

 
EMAKUMEZKOEN LEHEN MAILA:
11, 17.00, SAN GABRIEL 1 AT. MADRID 1
11, 11.30, RAYO VALLECANO 1 COLLERENSE 1
11, 12.00, LEVANTE 2 HUELVA 0
11, 16.30, LAGUNAK 2 REOCIN 1
11, 10.00, EL OLIVO 0 ESPANYOL 4
11, 12.00, BARCELONA 1 ATHLETIC 0
11, 12.30, MALAGA 1 REAL SOCIEDAD 1
11, 10.00, TRANSPORTES ALCAINE 4 VALENCIA 0
11, 12.00, OLIVENZA 3 L’ESTARTIT 1

EMAKUMEZKOEN BIGARREN MAILA, 1. MULTZOA:
11, 12.00, COMPOSTELA 2 FRIOL 2
11, 11.30, AMIGOS DEL DUERO 1 AROUSANA 2
11, 12.00, OVIEDO MODERNO 5 NUESTRA SEÑORA DE BELEN 1
11, 15.45, MAREO 1 LEON 0
11, 12.00, ERIZANA 4 GIJON 2
11, 11.30, PONFERRADA 3 LLANERA 0
11, 16.00, VICTORIA 2 ORZAN 2

EMAKUMEZKOEN 2. MILA, 2. MULTZOA:
8, 10.15, PAULDARRAK 4 AURREA VITORIA 3
11, 11.15, OSASUNA 2 OIARTZUN 1
11, 12.00, SAN IGNACIO 1 ABANTO 1
11, 12.00, REVELLIN 2 AÑORGA 1
11, 13.00, ATHLETIC 1 EIBAR 0
11, 15.30, MARCILLA 1 BERRIOTXOA 2
11, 16.30, SAN JUAN 2 MONDRAGON 1

 
ARETO FUTBOLEKO LEHEN MAILA:
8, 12.30, EL POZO MURCIA 9 SANTA COLOMA 1
9, 21.00, AZKAR LUGO 7 MANACOR 8
9, 21.00, BENICARLO 2 PUERTOLLANO 3
9, 21.00, BARCELONA 7 CARTAGENA 0
9, 21.00, INTER 6 TALAVERA 2
9, 21.00, RIOS RENOVABLES 4 TORREJON 2
9, 21.00, TRIMAN NAVARRA 3 LOBELLE SANTIAGO 3
9, 21.00, ZARAGOZA 2 CAJA SEGOVIA 1